Develi’de Bir Banka Müdürü Silahla Vurularak Öldürüldü

Kayseri'nin Develi ilçesinde bir banka müdürü silahla vurularak öldürülürken Banka müdürünü öldüren saldırgan ise polisle girdiği silahlı çatışmada ölü olarak ele geçirildi.

 

Aldığımız bilgiye göre Develi ilçesinde cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen Nurettin Y. isimli şahıs bir süredir sorunlu oldukları eşinin çaycı olarak çalıştığı bankaya pompalı tüfekle baskın düzenledi.

Eşini ve banka güvenlik görevlisini bankadan dışarı çıkararak güvenlik görevlisinin silahını da gasp edip yeniden Bankaya giren saldırgan Banka Müdürü Recep Taştan'ı vurdu. Taştan olay yerinde hayatını kaybederken, Nurettin Y. ise olay yerine gelen polis ekipleriyle silahlı çatışmaya girdi.

Çılgın koca banka çalışanlarından 1 kişiyi de yaraladığı çatışmada vurularak öldürüldü. Develi Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler olay yerinde geniş çaplı güvenlik önlemi alırken eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle çalıştığı bankaya polis nezaretinde gelip gittiği öğrenilen kadın şoka girdiği de öğrenildi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar da olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Banka müdürünü öldüren Nurettin Y.'nin kahvehane işletmecisi olduğu ve kısa süre önce cezaevinden çıktığı, talihsiz olayda hayatını kaybeden Pınarbaşı İlçesi nüfusuna kayıtlı Banka Müdürü Recep Taştan'ın ise Develi Banka Müdürlüğü görevine 1 ay önce Sivas'tan tayin geldiği öğrenildi.

Kaynak: Kayseriolay

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

ALTIN ÜYELİK 2

Copyright , Her hakkı saklidır. develiciviklisi